Aktualna wersja: 18.09.03


Ceny programu

Program-JPK występuje w dwóch wersjach:

JPK

PRO (NET)

300,00 zł

999,00 zł

Do powyższych cen netto należy dodać podatek VAT 23%.

Licencja 12 miesięcy. Przedłużenie na kolejny rok odpowiednio dla wersji JPK, PRO : 199,00 zł i 699,00 zł.


Użytkownicy wersji podstawowej mogą w dowolnym momencie zaktualizować program do JPK-PRO za dopłatą różnicy ceny, zamawiając: Aktualizację JPK-PRO.

Program-JPK w wersji jednostanowiskowej

Wersja JPK zawiera główne funkcje programu do obsługi jednej firmy. Jest to wersja jednostanowiskowa dla jednego podmiotu. Tylko dla 1 (konkretnego) numeru NIP można analizować, generować, podpisywać i wysyłać pliki JPK.Program-JPK w wersji sieciowej

Wersja PRO umożliwia pracę wielostanowiskową z nielimitowaną liczbą firm. Praca w sieci lokalnej z wielodostępem do centralnego komputera z zainstalowanym Firebird SQL w technologii Klient-Serwer.

Aplikacja posiada zaawansowany dodatek XLS do przetwarzania plików JPK bezpośrednio w Arkuszu Kalkulacyjnym, oraz do automatyzacji arkuszy wygenerowanych z programu Excel za pomocą rozszerzeń C#.

Program dedykowany jest dla Biur Rachunkowych, firm wielooddziałowych, Urzędów i Jednostek Administracji Państwowej, które potrzebują obsługi wielu podmiotów z różnymi NIP, lub pracy z centralnym komputerem i wielodostępem.

Oraz wiele, wiele innych. Szczegóły na stronie.Program-JPK instalator

Wersje instalacyjne wszystkich naszych programów dostępne są na stronie firmowej TGSoft.